غوغای آسمان اخبار ایران جایزه سریال

غوغای: آسمان اخبار ایران جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی وزیر خارجه آمریکا سیاستمدار چاقی است که زیاد حرف می‎زند / علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر خارجه آمریکا اخیراً به دانشگاهی رفته و استراتژی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران را بیان کرد. بعد از مطالعه حرف های او دیدم کو

وزیر خارجه آمریکا سیاستمدار چاقی است که زیاد حرف می‎زند / علی لاریجانی

علی لاریجانی: وزیر خارجه آمریکا سیاستمدار چاقی است که زیاد حرف می‎زند

عبارات مهم : ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر خارجه آمریکا اخیراً به دانشگاهی رفته و استراتژی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران را بیان کرد. بعد از مطالعه حرف های او دیدم کوچکترین نشانه ای از عقلانیت در آن سخنان وجود ندارد. وزیر خارجه آمریکا یک سیاستمدار چاق است که زیاد حرف می زند که این عنوان نشان از عدم رشد یک سیاستمدار است.

به گزارش خبرآنلاین، علی لاریجانی، مدیر مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای بخش کهک (وشنوه و اوِل) گفت: گازرسانی و آبرسانی می تواند منجر به اصلاح شرایط در روستاها شود و در آینده از سرشاخه دز آب آشامیدنی مناسبی به این مناطق می رسد که امیدواریم این کارها زمینه آبادانی و تولید را فراهم کند.

وی با بیان اینکه شرایط کشور راحت نیست و کشورهای قلدرمآب نیز علیه کشور عزیزمان ایران دسیسه می کنند، بیان کرد: فشاری که به ملت کشور عزیزمان ایران وارد می شود شرایط را سخت کرده ولی اگر همت کنیم، می توان شرایط خوبی را جهت آینده رقم زد.

اهم سخنان لاریجانی را به نقل از خبرگزاری‎ها بخوانید:

* مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند که کلید موفقیت کشور این است که اقتصاد در دست مردم باشد. این یعنی مردم بتوانند کار تولیدی انجام دهند و جوانان فعالیت اقتصادی داشته باشند. بنگاه های اقتصادی بزرگ دولتی دردی را دوا نمی کنند، زمانی اوضاع اقتصادی اصلاح می یابد که مردم در عرصه اقتصادی فعال باشند.

* آمریکایی ها جهت اینکه مردم را تحت فشار قرار دهند، تحریم ها را برگرداندند در حالی که بسیاری از کشورها این اقدام آنها را تقبیح کردند. حتی کشورهای اروپایی که معمولا با آمریکا همراه بودند، آنها نیز به همراه چین و روسیه واکنش‌ها آمریکا را قبول ندارند. این کشورها معتقدند هنگامی که توافق بین المللی شکل می گیرد، مدیر جمهور یک کشور نمی تواند این توافق را برهم زند.

* آنچه باعث می شود دشمن های کشور عزیزمان ایران بفهمند که این کارها فایده ای ندارد این است که در داخل کشور متحد باشیم و در مورد هر مسئله ای اختلاف ایجاد نکنیم، باید واکنش‌ها مردم، احزاب و گروه ها صمیمانه تر باشد تا به نتیجه های مطلوب دست یابیم، ماه رمضان ماه تمرین جهت این است که دلها را بهم نزدیک کرده و اختلافات کوچک را کنار بگذاریم. همچنین مورد نیاز است در داخل کشور همگان بر روی مسائلی پافشاری کنند که منجر به تامین منافع ملی، آبادانی و ایجاد اشتغال شود.

*آزادسازی خرمشهر در سال ۶۱ کار بزرگی بود که معادلات را عوض کردن داد و منجر به عوض کردن نگرش همگان به کشور عزیزمان ایران شد. بعد از فتح خرمشهر دشمن های دریافتند که نمی توانند با این ملت بازی کنند.

*پس از پیروزی انقلاب اسلامی اختلافاتی در کشور وجود داشت، بنی صدر دائماً با رهبران حزب جمهوری اسلامی درگیر بود و دعوا را به داخل کشور آورده بود. این در حالی بود که دشمن به کشور عزیزمان ایران حمله کرده ولی در داخل به جای ایجاد وفاق، بنی صدر تخم اختلاف در کشور می پاشید.

* تا زمانی که بنی صدر فرماندهی جنگ را در اختیار داشت، نمی توانستیم پیشروی کنیم. از سال ۵۹ که جنگ شروع شد تا فتح خرمشهر، وقت طولانی بود که فرماندهی در اختیار بنی صدر بود ولی نتوانستیم قسمت کوچکی از بخش هایی که به وسیله عراق تصرف شده است بود را بازپس گیریم، ولی علت عوض کردن شرایط و فتح خرمشهر این بود که امام خمینی (ره) این آدم مزاحم و اختلاف افکن را کنار گذاشت و شرایط داخلی کشور به سمت وفاق رفت و بعد از آن فضای وفاق بین ارتش و سپاه به وجود آمد و نیروهای مومن و بسیجی امکان حضور در جبهه ها را یافتند.

* فتح الفتوح کشور عزیزمان ایران در جنگ آزادسازی خرمشهر بود که ریشه آن را می توان در وفاق ملی یافت. امروز اگر می خواهیم در برابر دشمن موفق شویم، باید وفاق داشته باشیم و همدلانه کار کنیم. اگر جهت ساماندهی اشتغال در کشور کار کنیم، دشمن نمی تواند به نتیجه دلخواه برسد، ولی اگر اختلافات را کنار نگذاریم، دشمن می تواند شکاف و اختلافات را زیاد کند.

*در کازرون اتفاق کوچکی رخ داد که به نظر من بی تدبیری بود و مدیریت آنجا باید با مردم می نشست و این مسئله را راحت تر حل می کرد. مسئله به وجود آمده در کازرون در مورد انتزاع شهر بود که مردم ناراحت شده است بودند ولی دشمن های با استفاده از همین بهانه در صحنه بین المللی قشقرق به پا کردند و رسانه های بین المللی مسئله سازی کردند، در حدی که وزیر خارجه آمریکا که ظاهراً بدون کار است جهت این عنوان خبر داد که البته خبر او نشان از بی عقلی بود.

وزیر خارجه آمریکا سیاستمدار چاقی است که زیاد حرف می‎زند / علی لاریجانی

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | خرمشهر | آمریکا | خرمشهر | آمریکایی | لاریجانی | علی لاریجانی | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog