غوغای آسمان اخبار ایران جایزه سریال

غوغای: آسمان اخبار ایران جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش

گت بلاگز بین‌الملل دلواپس حضور کشور عزیزمان ایران در مذاکرات آستانه هستیم / وزارت خارجه آمریکا

وزارت خارجه آمریکا طی بیانیه ای از حضور کشور عزیزمان ایران در مذاکرات صلح سوریه در آستانه ابراز نگرانی کرد.

دلواپس حضور کشور عزیزمان ایران در مذاکرات آستانه هستیم / وزارت خارجه آمریکا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد دولت این کشور همچنان دلواپس حضور کشور عزیزمان ایران در مذاکرات آستانه است.
وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه در بیانیه ای ضمن بیان ادعاهای بی پایه علیه کشور عزیزمان ایران از توافق بر سر ایجاد مناطق کم کردن تنش در سوریه استقبال کرد.

عبارات مهم : ایران

این وزارتخانه در بیانیه خود اعلام کرد اشتورات جونز، دستیار موقت وزیر خارجه به عنوان نماینده این کشور در نشست آستانه حضور پیدا کرده هست. با این وجود، واشنگتن به صورت مستقیم در مذاکرات حضور پیدا نکرده است.
در این بیانیه آمده است: «ایالات متحده آمریکا از هر گونه تلاشی که بتواند خشونت در سوریه را به صورت واقعی کم کردن دهد، دسترسی های آزاد بشردوستانه را تضمین کند، انرژی ها را روی شکست داعش و سایر تروریست ها متمرکز کند و شرایط را جهت حل و فصل سیاسی درگیری ها مهیا کند، حمایت می کند.»
وزارت خارجه آمریکا ضمن تمجید از تلاش های ترکیه و روسیه جهت حصول این توافق به تکرار ادعاها علیه کشور عزیزمان ایران پرداخته است.
در این بیانیه ادعا شده است است: «ما کماکان نگرانی هایی راجع به توافق آستانه از جمله حضور کشور عزیزمان ایران به عنوان «ضامن»، داریم. کارها پایتخت کشور عزیزمان ایران در سوریه تنها به خشونت ها دامن زده اند نه اینکه آن را متوقف کرده باشند و حمایت بی قید و شرط کشور عزیزمان ایران از رژیم بشار اسد باعث استمرار زحمت مردم عادی سوریه شده است است.»
وزارت خارجه آمریکا در آخر تأکید کرده این کشور با توجه به شکست توافق های قبلی، مورد نیاز می داند که «محتاط» باشد.
روسیه، ترکیه و کشور عزیزمان ایران امروز پنجشنبه در آستانه پایتخت قزاقستان اعلام کردند به توافقی جهت کم کردن خشونت در مناطق معینی از سوریه دست پیدا کرده اند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سوریه | بیانیه | آمریکا | مذاکرات | وزارت خارجه | مذاکرات آستانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog