غوغای آسمان اخبار ایران جایزه سریال

غوغای: آسمان اخبار ایران جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش

گت بلاگز خوزستان مراکز درمانی ایذه نیازمند نیروی انسانی

رئیس شبکه بهداشت و درمان ایذه گفت: مراکز درمانی درحال اقدام این شهرستان به نیروی انسانی نیازمند هستند.

مراکز درمانی ایذه نیازمند نیروی انسانی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ مازیار حسن زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه با بیان اینکه انتظار دارم رسانه ها هر لحظه یک تقابل سازنده با مسئولان داشته باشند به پروژه های در حال اقدام در شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: در وقت حضور خود در این شهرستان پروژه های با ۲۵ درصد کار را تحویل گرفتیم و امروز طرح چهارم و پنجم شهرستان کلنگ زنی و شروع به کار کرده است.

عبارات مهم : پروژه
وی تصریح کرد: این ۵ طرح مشمول بر 1 کلینیک تخصصی 3 طبقه است که ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم تا ۶ ماه آینده تحویل داده شود.

حسن زاده اذعان داشت: پروژه دوم شهرستان طرح اورژانس است که بااهمیت ترین پروژه کنونی به حساب می آید که با توجه به مساله پروانه ساخت و ایراداتی که از سوی شهرداری لحاظ شد از انتظاراتی که جهت انجام شدن آن داشتیم عقب ماند و با وجود 3 ماه توقف کار ۵۵ درصد پیشرفت کاری داشته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه اظهار کرد: اینک جهت احداث اورژانس ۱۲ نفر نیرو در حال انجام کار است تا بتوانیم سریع تر جهت این پروژه که نیاز اساسی این شهرستان به حساب می آید به نتیجه برسیم.

وی با اشاره به احداث ICU در فضایی با وسعت۵۰۰ متر مربع افزود: این پروژه دارای ۱۲ تخت است که ۲ تخت آن ایزوله بوده و در منطقه بی نظیر است و به پیشرفت حدود ۸۰ درصدی رسیده ایم و در حال حاضر نیز در حال تامین تجهیزات آن هستیم.

مازیار حسن زاده با اشاره به انجام پروژه بخش وضع حمل پیشرفته اظهار داشت: این پروژه به گونه ای است که هر مادر بارداری که بخواهد وضع حمل کند اقوام و همسرش نیز در کنار وی حضور داشته باشند تا کمترین آسیب معنوی روانی را داشته باشند و در این طرح هر اتاق مخصوص یک مادر است و این طرح پیشرفت ۸۶ درصدی دارد.

وی با اشاره به انجام پروژه مرکز غربالگری سرطان در شهرستان ایذه خاطرنشان کرد: سرطان در کنار بیماری های قلبی یکی از علت های فوت و میر در کشور است و ما در این طرح در شهرستان بعد از ورود افراد بر اساس سن و نوع آزمایش کارها جهت وی صورت خواهد گرفت و این پروژه نیز ۷۵ درصد پیشرفت داشته است که امیدواریم تا ۵ ماه آینده به بهره برداری برسد.

حسن زاده گفت: مسئله مهم ما جهت انجام پروژه های موجود در شهرستان نیروی انسانی هست، لیکن با احداث و بهره برداری این پروژه ها در شهرستان، در صورت نبود نیرو نه تنها شاهد رضایت مندی مردم نخواهیم بود بلکه نا رضایتی را نیز در پی خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم با حمایت های مرکز نیروهای مورد نیاز خود را جذب کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به مشخص شدن طرح ۱۶۲ گانه وزارت کشور بیان داشت: این طرح جهت تمام استان بود و سهم ایذه جهت آن ۳ پروژه بود و با حمایت ها و اقداماتی که صورت گرفت این عدد به ۱۱ زیاد کردن پیدا کرد.

وی تصریح کرد: ستاد مرکز بهداشت شهرستان در مساحتی بالغ بر 1 هزار و 400 صد متر مربع هفته آینده کلنگ زنی خواهد شد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: پروژه | بهداشت | شهرستان نیر | نیاز مراکز درمانی | نیروی انسانی | رییس شبکه بهداشت و درمان ایذه | مازیار حسن زاده | یک کلینیک تخصصی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog