غوغای آسمان اخبار ایران جایزه سریال

غوغای: آسمان اخبار ایران جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش

گت بلاگز لرستان برگزاری ۱۵ محفل قرآنی در قالب کاروان سفیران نور در لرستان

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، از برگزاری محافل انس با قرآن‌کریم، خاص ماه مبارک رمضان در استان، با حضور دو تن از قاریان

برگزاری ۱۵ محفل قرآنی در قالب کاروان سفیران نور در لرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ احمدی، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اشاره به اینکه محافل انس با قرآن کریم، از شنبه ۱۳ خردادماه، تحت عنوان کاروان «سفیران نور»، با برگزاری دو محفل انس با قرآن در یک روز، شروع می شوند، گفت: نخستین محفل انس با قرآن کریم شنبه، ۱۳ خردادماه بعد از نماز ظهر و عصر در شهر معمولان پلدختر و دومین محفل انس با قرآن کریم، قبل از نماز مغرب و عشاء در شهرستان دوره چگنی بخش شاهیوند، روستای چم پلک، برگزار می شود.

احمدی افزود: روز یک شنبه، چهاردهم خردادماه نیز بعد از نماز ظهر و عصر، محفل انس با قرآن در مسجد پیامبراعظم (ص) بخش فیروزآباد شهرستان سلسله و بعد از نماز مغرب و عشاء محفل انس با قرآن در مسجد سیدالشهداء (ع) شهرستان دلفان، برگزار می شود.
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با اشاره به این که در برگزاری محافل انس با قرآن از قاری بین المللی حسین رستمی، بهره گرفته می شود، اظهارکرد: روز دوشنبه، ۱۵ خردادماه، بعداز نماز ظهر و عصر محفل انس با قرآنی در شهرستان ازنا و قبل از نماز مغرب و عشاء محفل انس با قرآنی در مصلی شهرستان دورود برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: روز سه شنبه، ۱۶ خردادماه، نیز بعداز نماز ظهر و عصر محفل انس با قرآنی در مسجد جوادالائمه (ع) منطقه فلک الدین شهرستان خرم آباد و قبل از نماز مغرب و عشاء محفل انس با قرآنی در مسجدالنبی (ص) شهرک شهید رجایی شهرستان کوهدشت برگزار می شود.
احمدی افزود: همچنین روز چهارشنبه، ۱۷ خردادماه، بعد از نماز ظهر و عصر، محفل انس با قرآنی در شهرستان بروجرد برگزار خواهد شد.

عبارات مهم : اسلامی

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با اشاره به این که این محافل انس با قرآن کریم با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی لرستان، برگزار می شود، افزود: وقت و مکان برگزاری ادامه محافل انس با قرآن کریم، متعاقباً اعلام می شود.
وی عنوان کرد: این محافل با حضور قاریان بین المللی مسعود صیاف زاده و حسین رستمی و حافظ کل قرآن کریم، علیرضا لو، در سطح استان برگزار می شود.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: اسلامی | لرستان | برگزاری | لرستان | محفل قرآنی | کاروان سفیران نور | کاروان سفیران نور | دوره چگنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog