غوغای آسمان اخبار ایران جایزه سریال

غوغای: آسمان اخبار ایران جایزه سریال برنامه سینمایی جدول پخش

گت بلاگز وب‌گردی از جنجال در‌ گروه تلگرامی تا درخواست طلاق

دعوای بهناز و نادر، از گروه تلگرامی خانوادگی شروع شد و در نهایت به دادگاه خانواده ختم شد. نادر که در سفر بود، هنگامی که چند تصویر در گروه خانوادگی ارزش فرست

از جنجال در‌ گروه تلگرامی تا درخواست طلاق

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بهناز و نادر در همان گروه تلگرامی با یکدیگر دعوا کردند و هنگامی که نادر از سفر برگشت، متوجه شد که همسرش از منزل قهر کرده و رفته است.

همین عنوان باعث شد زندگی این زوج نیز یکی از پرونده‌های دادگاه خانواده را تشکیل دهد. نادر زمانی که در برابر قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت، راجع به ماجرای زندگی‌اش چنین گفت: دو سال است که با بهناز ازدواج کرده‌ام. در این مدت مسئله و اختلاف جدی نداشتیم تا این‌که چند وقت پیش من به مسافرت رفتم. به علت این‌که جمع مردانه بود، بهناز نمی‌توانست همراه من بیاید. جهت همین کلی مخالفت کرد و در نهایت راضی شد که من به این سفر بروم، ولی می‌دانستم که از ته دل راضی نیست. جهت همین هنگامی که عکس‌هایم را به گروه تلگرامی خانوادگی‌مان فرستادم، ناگهان بهناز با لحن بدی جلوی همه مرا کوچک کرد و گفت که کسی در این گروه علاقه‌ای به دیدن عکس‌های من ندارد. خیلی از این رفتارش ناراحت شدم، جهت همین جواب او را دادم. همین عنوان باعث شد من و بهناز در گروه تلگرامی و پیش خانواده‌هایمان با هم دعوا کنیم. درگیری ما آن‌قدر اوج گرفت که تا زمانی که در سفر بودم با هم صحبتی نکردیم. هنگامی که برگشتم در کمال ناباوری دیدم که بهناز وسایلش را جمع کرده و از منزل رفته هست. شوکه شدم و باورم نمی‌شد موضوعی راحت و کوچک تا این اندازه بزرگ شود.

بهناز واکنش‌ها بچگانه‌ای کرد و حتی حاضر نشد با من صحبت کند. جهت همین تصمیم گرفتم به این زندگی جهت هر لحظه آخر دهم. من و بهناز دیگر نمی‌توانیم در کنار هم زندگی کنیم. هنگامی که عنوان به این کوچکی به چنین دعوایی ختم می‌شود بعد ما هیچ تناسبی با هم نداریم.

از جنجال در‌ گروه تلگرامی تا درخواست طلاق

در ادامه همسر این مرد نیز به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم در حال خوشگذرانی با دوستانش بود و در گروه بین همه اعضای خانواده به من توهین کرد. بعد از آن منتظر شدم تا تماس بگیرد و عذرخواهی کند، ولی او به خوشگذرانی‌اش ادامه داد و حتی یک خبر هم به من نداد. نادر حاضر شد ما از هم جدا شویم، ولی باز هم معذرت‌خواهی نکرد. با این‌که کار خودش زشت بود، ولی قبول نکرد. شوهرم بین همه مرا کوچک کرد و غرورم را شکست. حتی هنگامی که از منزل رفتم باز هم معذرت‌خواهی نکرد. این مرد حاضر شد از زندگی با من بگذرد، آن هم تنها به همین علت راحت و کوچک؛ حتی خانواده‌ام هم از دیدن واکنش‌ها نادر بشدت شوکه شدند. دیگر تحمل دیدن او را ندارم و من هم می‌خواهم از او جهت هر لحظه جدا شوم.

در آخر قاضی تلاش کرد این زوج را از جدایی منصرف کند ولی هنگامی که اصرار آنها را دید پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

مهارت‌های انتقادپذیری را یاد بگیرید

تاجیک اسماعیلی، روان‌شناس: زندگی‌های یکسان زیادی با لجبازی زن و مرد و به دلایل پوچ و بی‌اهمیت از هم پاشیده است.

دعوای بهناز و نادر، از گروه تلگرامی خانوادگی شروع شد و در نهایت به دادگاه خانواده ختم شد. نادر که در سفر بود، هنگامی که چند تصویر در گروه خانوادگی ارزش فرست

وقتی لجبازی بین همسران رخ دهد وهیچ‌کدام تلاش نکنند مسئله را بر طرف کنند، زندگیشان رو به نابودی می‌رود. زن و مرد باید یاد بگیرند که در خیلی از موارد با بحث بیهوده و همدیگر را عصبانی نکنند. لیکن در این حالت ممکن است لجبازی و اختلاف زیاد شود و آن وقت است که دیگر راه‌حلی جهت اختلاف پیش آمده، پیدا نمی‌شود.

زن یا مرد باید تلاش کنند همسرشان را در لحظه لجبازی به آرامش دعوت کنند. همچنین آنها باید پیش از شروع زندگی مشترک، مهارت‌های انتقادپذیری را یاد بگیرند و بدانند چطور ویژگی‌های منفی همسرشان را با لحن بهتر به او بگویند لیکن در بسیاری از موارد اگر زن یا مرد متوجه شود که از طرف همسرش تحقیر می‌شود، ممکن است با لجبازی اقتدار خودش را نشان دهد و این تحقیر‌شدن را تلافی کند.

زن و مرد باید در گفتن ویژگی‌های منفی همسرشان بسیار مواظب باشند. آنها همچنین نباید نسبت به بحث‌های کوچک بی‌تفاوت و بی‌اهمیت باشند، آیا که بسیاری از اختلافات از میان همین بحث‌های بیهوده و کوچک پیدا می‌شود.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | اختلاف | لجبازی | دادگاه | خانواده | خانواده | اختلافات | ماجرای زندگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog